Jeśli szukasz miejsca na dobry wypoczynek

Jeśli szukasz miejsca na dobry wypoczynek jest prawdopodobnie urlop w Austrii będzie jednym z najlepszych wyborów. Zarządzający TS SAGA pomoże Ci wybrać najlepszy dla ciebie wycieczkę do Austrii.

Jeśli jesteś zainteresowany niedrogim, cichym i jakości wypoczynku w tym kraju, jest to dobry pomysł, aby wybrać Galtür. Galtür – jest to bardzo mała wioska narciarska. Ten ośrodek jest bardzo piękny i osłonięte, co najważniejsze, czysty dolina zwana Paznauntal. Tutaj można spotkać autentyczne tyrolską gościnność, dużo śniegu i dobrze przygotowanych tras. Hotele w Austrii, w ogóle, aw Galture w szczególności wyróżniają się jakością, bez względu na cenę. Oczywiście dla tych, którzy lubią gwar wypoczynkowego, nie jest to najbardziej odpowiednie miejsce. Bezpłatny autobus zabierze cię do małej osady Wirl w odległości 1,8 km w górę doliny. Od tego miejsca zaczyna się teren narciarski Galtür. Na wyciągu krzesełkowego może iść do hotelu Alpkogel, oferując dostęp do wspaniałych stoków narciarskich, takich jak niebieski dla początkujących i dla bardziej doświadczonych Red. Dla miłośników bardziej wyrafinowanych nartach i mieć dobry czarny, ze stromym 3,5-kilometrowej zejście w kierunku sąsiedniego kraju związkowym Vorarlberg. Doskonałe warunki dla miłośników jazdy poza trasami.

Snowboardziści znajdą tu i Virgin dziedzinie, a własny park zabawy, i snowpark z halfpipe w sąsiedniej Kappl. Niedaleko terytorium Szwajcarii jest również jednym z największych parków w Europie wentylatorów. Dziesiątki kilometrów malowniczych tras do uprawiania narciarstwa biegowego w dolinie niedaleko Galtür. Na całym świecie zyskuje popularność Skialpinizm, lokalny i niezamieszkane góra nie jest wyjątkiem. Jedną z zalet jest to, że Galtür znajduje się blisko dużego regionu Ischgl – Silvretta Arena. Do 10 minut kuracjuszy wziąć bezpłatny autobus (dla posiadaczy skipassów). Dzięki temu można korzystać ze wszystkich zalet dzień i nocne życie jest znacznie droższe ośrodek z przewagą niższych kosztów zakwaterowania w Galtür.

Poslelyzhny Rest (apres-ski) w Galtür – nie dużo, ale wystarczająco rozwinięte. Zacznijmy od tego, na przykład, można odwiedzić chatę nart Weiberhimml. A jeśli nie ryzykujemy być ubezpieczony, może wtedy odwiedzić ślizgać się w dolinę pod uwag. Co dalej zależy od nastroeniya.V Galtür istnieje siedem miejsc, które są otwarte w nocy: Hubers Stadl, Bierkessel, Postillion, Pyramide, S’Platzli, Almhof Tenne i Tommy’ego garażu. Pobyt w tyrolskim ośrodku jest z pewnością interesująca, i zapoznać się z lokalną kulturą. Może to być, na przykład, tradycyjny muzyczny wieczór Cytra. Dla tych, którzy chcą jeździć na sankach jest oświetlone zejście. Można znaleźć inne rozrywki, takie jak wyścig wokół beczek na koniach. Demonstracja w szkołach narciarskich odbywają się w każdą niedzielę wieczorem. Gorące glyuvayn również nie zapomnieć wypić. Impreza na świeżym powietrzu organizowane są szkółki narciarskie i biur turystycznych. Nestle i bale. Nie należy zapominać, aby odwiedzić Ischgl, gdzie atmosfera jest dużo bardziej głośny i wesoły, gdzie ludzie z różnych krajów, nie przegap okazji, aby uzyskać jakąś rozrywkę. Trzeba wyraźnie podkreślić, że jedną z zalet jest możliwość Galtür przy niższych kosztach, aby odwiedzić pobliskie drogich kurortach.

Jak dostać się do Galtür jest możliwy samochodem: z Niemiec – Autobahn Arlberg (S 16), aby wyjść Pians, dalej wzdłuż drogi Silvretta B188 około 20 km do Ischgl. Galtür jest poza Ischgl. Jest to możliwe i pociągiem: Innsbruck przejść do stacji Landeck-Zams, a stamtąd są regularne autobusy w dolinie Paznaun (ale loty dobiegła końca wystarczająco wcześnie). Więc nie zwlekaj przybycie stacji do późna w nocy. Odległość do najbliższego lotniska: Innsbruck – 100 km, Monachium – 230 km, Zurych – 236 km, Salzburg – 277 km, Friedrichshafen – 170 km.

Jeśli chcesz spędzić czas korzystając z zewnątrz i poczuć radość mięśni świeżym powietrzu, chodź tu.