Tyler umiejscowiony na moich ramionach do snu, a my zaplanowaliśmy po prostu spać, ale nagie ciało na nagie ciało – znów Sexed.

Zjedliśmy kolację, a potem stać przed telewizorem oraz przekazywania. Mieliśmy Sexed się na zewnątrz. Gdy Jason wrócił do zakładu, udał się do naszego lokalu. Udaliśmy się do łóżka, jak jeszcze.

Tyler ulokowany na moich ramionach do relaksu, a my zaplanowaliśmy po prostu spać, ale nagie ciało na nagie ciało – znów Sexed. Wtedy zrobiliśmy sen. W epokach porannych, naładować, staraliśmy dużo pracy seksualnych przed przyjściem ponownie. Byłem przyjemny Carolyn za nauczanie mnie, że stanowiło masa rodzajów, żeby uprawiać sex. Tyler miał wrócić do zakładzie tego jedynego popołudnia. Opisywali przez telefon w nocy, jednakże nie na długo. My osiągali silny weekend razem zaś byliśmy zniszczeni.

Jason zniknął za treningu zespołu pływać zanim wstałem poniedziałek rano. Myślała się, czy pamięta zamiar nadal wkurzony gdy zobaczył Tyler. Pewno stanowili miłośnikami ponownie. Może Jason byłoby winić tylko mnie za ostatnie, co się stało.

“Dzień dobry, panie Brock,” zadzwonił głęboki głos Aleksandra, kiedy zobaczył mi wystąpić do kuchni.

I jęknął i usiadł na wyspie kuchennej.

“Miej siebie w niniejszy weekend?” zapytał spośród tegoż jamajskiego brzucha śmiechu jego. “Tworzę skuteczne śniadanie dla was.”

Uniosłem jedno spojrzenie otwarte – Również nie zawsze łatwo obudzić się rano.

Alexander zachichotał i natychmiast zmontować płytę dla mnie. Wszedł po wyspie, żeby ustawić płytkę oraz napój przede mną oraz oddał mój powrót rub. Pochylił się do mojego ucha. “Zależysz mi pomóc obudzić? Jestem chwila wiele wysokich jajek również szeroki kiełbasa dla ciebie.”

Oraz jęknął.

“Mogę udowodnić ostatni kwestie,” wyszeptał.

“Aleksander”, skarżył. “Ja po prostu obudziłem się. Idź uwodzić gospodyni”.

Alexander zaśmiał się oraz poklepał nogę. “Lubię moje panie młoda i ładna, ale nie pamiętał o tym.” Wrócił po wyspie. “Widziałem mojego siostrzeńca Elias, wczoraj,” powiedział. “Ogłosiła mu o tobie. Mówi, pewna, że ​​wybiera cię poznać.”

“Czemu?” Zapytałam. “Albo nie jesteś dwa dobre razem?”

Alexander brzucha roześmiał. “Otrzymujemy szczególnie optymistyczni”, powiedział. “Ten pan może zapoznać się rzeczy, też.”

“Dziwię się, że nie poszedł zobaczyć Yankee za sztukę.”

“My,” powiedział. Potem otworzył mi mówić o grze. Aleksander był dwadzieścia sześć lat w tym okresie – wiem, ponieważ jest dziesięć lat dalszy ode mnie – oraz istniał poważnie w sporcie.

Byłem z dala z kuchni Aleksandra na resztę rano, wyczekując na Tyler zadzwonić po wysiłku pływania. Jason wrócił do zakładzie, unika mnie oraz poszedł. Tyler nie zadzwonił, i jestem znowu był leniwy. Dodatkowo w kryzysie zaczął wymieniając go, ale jego mama mówi Tyler pomagał ciotkę z jakimkolwiek ruchu.

Alexander mieszkały mój szczególny deser tej nocy oraz potwierdzał służąc uwodzenia z znowu mojego śniadania nowego dnia wcześnie. Bez naprawdę myśli – powolny przebudzeniu, pamiętaj – Pojechał tam, jednak nic szorty snu, co nie było suma, co nietypowe dla mnie. Kiedy śpisz naga, ciągnąc szorty wypoczynku istnieje kiedy ubieranie się. Alexander widocznie dostał eyeful. Był w naturalnych spodenkach oraz koszulce wyspie – Nie jednak ubierać się w grupie jednolity, aż czasie kolacji. W każdym razie, dostał boner, widoczne poprzez jego szorty. Zawierał znaczne.

Jeśli kiedykolwiek chcesz nabyć się do majtek gej chłopca, szkoląc mu intensywny firmę boner że stanowić zleceniu oczywiście toż silny jak coraz rękę na jego. Przenigdy nie widziałem dorosłego człowieka erekcji przed a na widać nie erekcji czarnego mężczyzny. Aleksander nie był zawieszony jak wybrane z ciemnych chłopaków znajdował w porno, przecież istniał doskonale zaopatrzony. Pomimo zrywając boner na oryginalną rękę, udawałam, że nie interesuje. Tęskniłem Tylera, i on stanowił moim mężem. Skąd tworzył zamiaru iść wkręcania wokół.