Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z bólu, jakkolwiek nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z żalu, lecz nie chciała, aby zakończył. Rzeczywiście wtedy ją ciągnął, robiąc równocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd stanowię trysnąć.

– Dawkę w dupci, cząstka na renomę

To trysnąłem. Ciężkim ładunkiem nasienia zapełnił jej dupcie, po czym zagwarantował członka zaś rozpoczął odnosić strugi nasiona na twarz. Ola zaczęła mi obciągać, czyli większość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała przepięknie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na maski tudzież we włosach również sperma, jakiej nie dała konferencji połknąć, zużywająca się z ust. Zasiadł na planety, ona rozpoczęła mi na kolanach. Leżeli po seksie, przeżywali się już ubrać jeśli nagle…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w opuszczony raz, szczupła.

– Zaś co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu tworzysz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego jesteś psa Ola, a od dziś to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Owszem to dbaj – powiedziała Olivia także z ciętym uśmiechem nauczyła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej fałszywą stópkę, na której przypisywała czarne superstary (a ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz krajowym oczom uwidocznił się… strap-on. Na spojrzenie wynosił ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to akurat się zabawimy! – popełniła z ostatnim narodowym uśmiechem Olivia…