Wybierasz się na wakacje w Austrii zwrócić uwagę

Wybierasz się na wakacje w Austrii zwrócić uwagę do ośrodka narciarskiego Kitzbühel. Odległość go i Wiedeń 449 km. Odległość do Insbruka101 km. Znajduje się stacja kolejowa, a można dotrzeć tu pociągiem z Innsbruck ponad – 60 min. i Salzburg przez 2,5 godziny. Również Salzburga można dojechać autobusem do 2,25 godziny.

Kitzbühel – jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej luksusowych ośrodków. Średniowieczne centrum z brukowanymi ulicami, szczytowe dachy starych domów w godzinach wieczornych ozdobione kolorowymi światłami. Wszystko wydaje się jakby zeszła ze stron książki z bajkami. Wiele restauracji, barów, klubów nocnych, butiki i kasynie, aby stworzyć wrażenie, że „magiczny świat” znalazł się w rzeczywistości nie jest to absolutnie konieczne, aby być całkowicie zadowolony urlopowicz. Były średniowiecznego zamku znajduje się muzeum. Jest możliwe, aby zapoznać się z kulturą i historią miasta. Osada istniała tu przez 1000 lat przed naszą erą. W tych dniach, były kopalnie miedzi. Nie jest zatem zaskoczeniem, że w miejscowym muzeum można zobaczyć artefakty z epoki brązu. W muzeum można zobaczyć, jak eksponaty prehistorii i średniowieczu i trofea narciarskie, podbite w wieku 19 i 20 na zboczach tych gór.

Kitzbühel nie jest miejscem, w niskich cenach, ale jednak coś przyciąga tak wielu miłośników sportów zimowych. Stabilny klimat jest w położeniu zamkniętym Kitzbühel doliny między szczytami i Kittsbyuelerhorn Erenbahhoe. Ponadto, układ ten zapewnia dobre pokrywy śnieżnej od grudnia do początku kwietnia. Śnieg w Kitzbühel nadal leżą, zachowując wymaganą jakość, nawet gdy w Salzburgu lub doliną rzeki Inn topi. Pierwsze wyciągi powstały tu już w roku 1928. Ponieważ Alp Kitzbühel, na wyciągu można dostać się do słynnego „paski” śledzić „Streif» (Streif), jeżeli czynności narciarstwo zjazdowe alpejskiego znane jako «Hahnenkamm» Mistrzostwa Świata odbywają się corocznie , Konkursy są nazwane po imieniu góry Hahnenkamm (Hahnenkamm), znajdujące się na południe stąd.

Jeśli wolisz snowboardzie znajdziesz bezkonkurencyjną snowboardowa Paradise, czyli raj dla snowboardzistów (snowboardowa Raj) na zboczach Mount Kittsbyuelerhorn. Tu jest specjalnie przygotowany dla snowboardzistów System of a Down, i parku rozrywki.

Ale jeśli chcesz pływać, to w tym przypadku nie będzie rozczarowany. Istnieje cały system basenów i saun w dużym krytym złożonego Aquarena. Tam znajdą Państwo również solarium oraz przytulny bar. Jeśli jesteś właścicielem skipassu – skipass, wejście dla Ciebie bezpłatnie.

Narciarze biegowi znajdą tu piękne szlaki. Długość tych dróg około 120 km. (Hrabstwa).

Wspaniały oświetlony tor saneczkowy Gaisberg położony jest 6 km od Kitzbühel. doskonałe szkoły narciarskie są przeznaczone dla tych, którzy chcą nauczyć się jeździć na nartach mądrości dla początkujących. Wykwalifikowani instruktorzy pracują w szkołach. Na przykład, jedna z najlepszych szkół w Kitzbühel Rote Teufel (Red Devils), kierowana przez wielokrotnego mistrza świata, jeden z najbardziej znanych ostatniego narciarza Toni Sailer. Być może, pod okiem trenerów i można osiągnąć znaczący sukces. Nie należy zapominać również o dostępności wykwalifikowanych instruktorów rosyjskojęzycznych.

Są tu doskonałe korty tenisowe, każdego roku, które utrzymywane profesjonalny międzynarodowy turniej tenisowy mężczyzn,

Zalecenie: idealne miejsce dla początkujących, jak i dla poprawy swoich umiejętności, raj dla snowboardzistów i amatorów safari narciarskim (ski-safari), jak również dla rodzin. Przyjść latem jak i zimą. Tour w Austrii można odebrać wykwalifikowanych menedżerów, T, G, Saga.