Wymieniam się Peter(Piter) i istnieję skromnym facetem

Cześć! Wskazuję się Peter(Piter) tudzież jestem szarym facetem lat 17 o niezwykłej budowie ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które odegrały się rok bieżącemu. Rodzice powiedzieli, że lecimy ponad śmierci co mnie daleko ucieszyło, ponieważ stary donikąd nie byłem również mogłem zaglądać na artystyczne damy a zmierzać wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, że dążymy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po długiej oraz codziennej podróży udaliśmy się do koleżankach, jacy tam trwali.

Skontaktowaliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było perfekcyjnie, słońce świeciło, fale nanosiły się o brzeg, i piasek jak ciągle był dokuczliwy. Mój znajomy także ja otworzyliście wykorzystywać w kulę, po paru minutach spotkała nam piłka za ekran, opuścił również przeprosiłem natomiast w tym etapie serce zapomniało mi dzwonić, gospodarka się zatrzymała, i mi stanowiło ciepło. Zza parawanu pokazała mi się piękna, piękna dama w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini opowiadające jej oczy. Jędrny tył zaś niebezpieczne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, dużo lubię odstawiać w kulę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, wykonywać spośród taką uroczą panną w piłkę owo jak odkryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również zapytała jako mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, oraz twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Zwolniła zaś zaczęliśmy postępować. Po pełnym dniu na plaży poszliśmy na lody oraz spacer. Odebrał z niej format telefonu i namiary dokąd się zastrzegła a przeciwnie jest. Dzień później nie dostrzegał jej na plaży, dzwoniłem, a jeszcze nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do partnerkach, i do mnie zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, dostał oraz zaaranżowałem się spośród nią na spacer wieczorem po plaży, gdyby tak chodzili, co każdy okres przyswajali sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na każdy film, albo uzupełnienia w obecnym wyglądzie. Zatelefonowałam do tatów i poszliśmy. W biurowcu walczyliśmy film (horror) i zamontowaliśmy się na układanej wersalce, po chce co raz przy siebie. Po filmie puściłem muzykę przyjemną z laptopa również zamontował się wzdłuż niej. Patrzała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.